Bow käekett

Toote omadused ja info.

Materjal:
Mõõtmed:
  • Pildil olev käekett on 17cm koos ripatsiga
Kuidas valida õige suurus?
  • Soovitame võtta mõõdulindi ja mõõta ära käelaba suurus, kus ehet kandma hakkate. Käekett ei tohi olla tugevasti ümber randme, seega tasuks alati jätta pisut varu.
Hooldamine:
  • Loe rohkem siit: /kkk
Saatmine:
  • Omniva, Smartpost pakiautomaati (postipanekuks valmis 1-2 tööpäeva jooksul). 
  • Toodet hakkame valmistama peale ostu sooritamist, et pakkuda parimat kvaliteeti.

Käekett Bow

UUS!
925 prooviga hõbedast käekett koos Bow ripatsiga. Bow ripats sümboliseerib sidet lähedase inimese vahel. Sellel käekeel on mitmeid olulisi tähendusi, näiteks: armastus, ühtsus, tugevus ja lojaalsus. 

Kombineeri koos meie Bow kaelakeega.

Käeketiga tuleb kaasa meie armas ehtekarp, mis sobib ideaalselt ehete hoiustamiseks või kingitusena lähedasele.


NB!  Kui Sa ei leia õiges suuruses käeketti või soovid kingituse teha, siis kirjutage meile!
Lisa ostukorvi19 €

Lisainformatsioon.

Ehete kinkimine võib-olla raske, kuid võime kinnitada, et see on naistele vägagi erilise tähendusega, kuna see aitab meenutada erilisi sündmusi ning koos jagatud hetki. Isegi kui sa ei tea, milline ehe võiks lähedasele sobida, siis oleme alati valmis Sind abistama erinevates küsimustes. Iga meie hoolikalt valitud, disainitud ja loodud ehte taga teatud tähendused - armastus, lojaalsus, ühtekuuluvus, tugevus, vabadus või muutused elus. Tee üks armas ja eriline žest lähedasele või hoopis iseendale ning too sära igapäevaellu koos Bernetta ehetega.

NB! Kas teadsid, et saad jätta lähedasele kaardi koos heade soovidega? Kirjuta meile oma soovist kohe peale ostu sooritamist või jäta enne maksmist tarneviiside allolevasse "Märkmed" kasti lähedase nimi koos sobiva sõnumiga.  Sõnumi lisame kaardile käsitsi! ✨

Seotud tooted