Bernetta lugu küündib aega, mil olin veel väike tüdruk, kellel oli unistus omada tulevikus isiklikku ehete kollektsiooni. Nüüd on see unistus täitunud!

2020. aastal peale ülikooli lõpetamist sai kõik alguse, kus koos elukaaslasega otsisime pikalt ehete materjale ja töötasime disaini, mis oleksid sobilikud ja kõnetavad.

Bernetta erilised ehted sümboliseerivad sära ja toovad välja naiseliku ilu, mis sobivad kandmiseks igal ajal ja kohas. Samas hoiame oma disainis vägagi minimalistlikku joont, et iga inimene leiaks endale sobivaima ehte kandmiseks. Kokkuvõtvalt võib meie brändi iseloomustada sõnadega - õrnus, sära & lihtsus.

Miks meie logol figureerib kiil (muutuste ja õnnesümbol) ja käib läbi kogu konseptsioonist - alati kui maal tiigi ääres kiili märkan, siis tunnetan, kuidas kiilist õhkub kergelt õrnust, just oma tiibade pärast. Just seda õrnust soovime ka oma disainis välja tuua. Lisaks sümboliseerib kiil ka meid, kus oleme oma elus olnud ja mida läbinud - märksõnaks on eneseteostus.

Kuna tooted valmivad käsitoona, siis on need saadaval esialgu piiratud kogustes ja osade toodete valmimine võib võtta aega.

Kõik meie ehted, peale chokeri ja ripatsite (dragonfly & bow), on algusest lõpuni täielikult käsitsi valmistatud ja disainitu. Oma loomingus kasutame järgmisi materjale (NB! väärismetallid on nikli- ja allergiavabad) - kvaliteetne ja kontrollitud Hõbe 925 ehteosad, millele on lisatud sära andvad Swarovski kivid. Lisaks oleme registreeritud riikliku registrisse ja igal tootel on olemas nimemärgis- http://www.proovikoda.ee/register/ettevote_vaata.php?id=728 - nii saate kindlad olla toodete ehtsuses ja kvaliteedis.

Iga meie ehte taga on teatud tähendused - armastus, lojaalsus, ühtekuuluvus, tugevus, vabadus või muutused elus.