Bernetta lugu.

Bernetta Ehted lugu küündib aega, mil olin veel väike tüdruk, kellel oli unistus omada tulevikus isiklikku ehete kollektsiooni. Nüüd on see unistus täitunud! 

2020. aastal maikuus peale ülikooli lõpetamist sai kõik alguse, kus koos elukaaslasega otsisime pikalt ehete materjale ja töötasime disaini, mis oleksid sobilikud ja kõnetavad. Siin peame ära mainima selle, et kogu protsess lansseerimiseni võttis aega rohkem kui 6 kuud. Veebipoe avasime 2021. aasta jaanuaris.
Bernetta erilised ehted valmivad suuremas osas käsitööna ning sümboliseerivad sära ja toovad välja naiseliku ilu, mis sobivad kandmiseks igal ajal ja kohas. Hoiame oma disainis vägagi minimalistlikku joont, et iga inimene leiaks endale sobivaima ehte kandmiseks. Kokkuvõtvalt võib meie brändi iseloomustada sõnadega - õrnus, sära & lihtsus.

Miks meie logol figureerib kiil (muutuste ja õnnesümbol) ja käib läbi kogu konseptsioonist - alati kui maal tiigi ääres kiili märkan, siis tunnetan, kuidas kiilist õhkub kergelt õrnust, just oma tiibade pärast. Just seda õrnust soovime ka oma disainis välja tuua. Lisaks sümboliseerib kiil ka meid, kus oleme oma elus olnud ja mida läbinud - märksõnaks on eneseteostus.


Kõik meie disainitud ehted, peale chokeri ja ripatsite (dragonfly & bow), valmivad algusest-lõpuni täielikult käsitööna. Oma loomingus kasutame järgmisi materjale (NB! Ehted on nikli- ja allergiavabad) - kvaliteetne ja kontrollitud Hõbe 925 ehteosad, millele on lisatud sära andvad Swarovski kivid. Lisaks oleme registreeritud riikliku registrisse ja igal tootel on olemas nimemärgis- http://www.proovikoda.ee/register/ettevote_vaata.php?id=728 - nii saate kindlad olla toodete ehtsuses ja kvaliteedis.

Loe pikemalt, kuidas kõik alguse sai ja kes on Bernetta brändi taga, meie blogist siit.