KKK.

Siit leiad vastused olulistele küsimustele.

Soovin teha lähedasele üllatust, kas teil on võimalik lisada pakile kaasa kaart koos sõnumiga?

Ikka saame ja täitsa ilma lisatasuta! Kirjuta meile oma soovist kohe peale ostu sooritamist või jäta enne maksmist tarneviiside allolevasse "Märkmed" kasti lähedase nimi koos sobiva sõnumiga. Lisame kaardile käsitsi teie sõnumi! Tooted leiad siit. Iga tootega anname kaasa tasuta kinkekarbi, et tulevikus ehted segamini ei läheks.

Milliseid materjale kasutate?

Meie kaelakeed ja käekett on valmistatud kvaliteetsest AG925 hõbedast, mis on nii nikli- kui ka allergiavabad. Tooted paneme kokku käsitööna ja iga vajalik ehteosa on 925 hõbe. Choker kaelakeel on meil kaks valikut - 925 hõbe või 24-karaadise kullaga kaetud. 

Mis on 925 hõbe?

Kuna puhas hõbe on väga pehme ja kergesti riknev, siis kombineeritakse hõbedat enamasti teiste metallidega, et valmistada vastupidavam ja kvaliteetsem toode. Kõige populaarsem nendest on 925 hõbe, mis sisaldab 92,5% hõbedat ja 7,5% teist materjali, enamasti on selleks vask. Seda kasutavad disainerid ja ehtebrändid kõikjal maailmas ning on vägagi populaarne.

Kas 925 ehteid võib kanda iga päev?

Ikka võib! Hõbeehteid on tegelikult kõige parem kanda iga päev, kuna sagedane kasutamine takistab tuhmumise ja tolmu kogunemist metallile. Väärismetallid, nagu hõbe ja kuld, on kõige paremad, kui neid regulaarselt kanda ning võite kindlad olla, et ehted näevad sama head välja homme ja isegi 10 aasta pärast! Loomulikult on kõige aluseks õige hooldamine.

Mida teha, kui ehted lähevad katki?

Väikeettevõttena on meie suurimaks sooviks pakkuda klientidele alati parimat kvaliteeti. Meie jaoks on iga tagasisidet oluline, et teaksime, mida saaksime oma töös paremini teha. Kui kaelakee läks katki või purunes, siis võtke meiega ühendust! Bernetta ehted on valmistatud käsitoona läbi hoole ja armastuse, kuid kindlasti pole need purunematud ja võivad muuta oma välimust, kui neid õigesti ei hooldata.

Mainite kodulehel, et tooted valmivad käsitööna. Kuidas ja kas toodetel on märgitud hõbedaproov ning nimemärgis?

Kõik kaelakeed ja käekett (va. chokerid) on meie disainitud ja mille paneme käsitööna kokku, kuna meie arvates on seetõttu ka ehtel suurem tähendus, kui lihtsalt masstoodang. Materjalid tulevad Euroopast ja on 925 proovimärgisega. Hõbe 925 proovimärgis on ripatsi tagumisel küljel, kaelakeedel kinnititel ja pikendusketil ning Chokeritel kinnitusdetaili peal. Tooteid hakkame valmistama peale ostu sooritamist!

Samuti kasutame ehetel Swarovski kivikesi, mis on ühed enimhinnatud ehtekivid maailmas. Neid iseloomustab kõrge kvaliteet ja väga lai värvipalett ning detailide täpsus. Seetõttu on ka Swarovski kivid väga palju kasutuses erinevate tippdisainerite poolt.

Bernetta ehetes kasutatud Swarovski kristallid/pärlid on 100% ehtsad ning pärinevad vaid Euroopas sertifitseeritud tootevalikust.
 
Kõik Bernetta ehteosad on ehtsast hõbedast ja 100% meie disainitud. Müüdavate ehete hõbeosad on kontrollitud Eesti proovikoja poolt, mille kohaselt pole toodetes vähem, kui 92,5% puhast hõbedat ning kannavad hõbetoodete proovimärgist 925. Kuna puhas hõbe on oma iseloomult vägagi pehme ja kergesti kahjustuv materjal, siis kasutatakse 7,5% muid metalle hõbeda sulami vastupidavamaks muutmisel.

Väärismetalltoodete seaduse järgi on Eestis kohustuslik proovi- ja nimemärgis. See tähendab, et iga väärismetallidega tegelev ehete valmistaja peab kandma oma toodetele enda ettevõtte unikaalse nimemärgis, mis peab olema riiklikus registris. See kaitseb nii ostjat kui ka kohustab müüjat vastutama oma väärismetalltoodete kvaliteedi ja ehtsuse eest. Meie väärismetallehete nimemärgiste olemasolu saate kontrollida nimemärgiste riiklikust registrist - http://www.proovikoda.ee/register/ettevote_vaata.php?id=728

Igal meie ehtel on Bernetta brändi nimemärgis, mis annab kindluse ka ostjale.

Millal saan oma tooted kätte?

Peale makse laekumist hakkame toodet valmistama (üldjuhul 1-3 tööpäeva - oleneb tootest) ja kui toode on valmis paneme selle posti. Edasine oleneb transpordifirmast, kuid üldjuhul jõuab pakk pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul peale postitamist.

Kuidas hoida ehteid puhtana?

  Hoidke ehteid kuivas kohas, ideaalis suletud grip-kotis või meie kinkekarbis, mis tuleb ostuga tasuta kaasa, kui ehet ei kasutata. 

  Ehteid saab puhastada poleerimisriidega või leotage soojas seebivees ning kuivatage pehme kuiva lapiga. Samuti võite kasutada spetsiaalset hõbeda puhastusvahendi - see aitab ehteid kaitsta värvimuutuste ja tuhmumise eest!

  Pärast ehte kaelast võtmist ühendage kaelakeed alati uuesti kinni - see aitab vältida sasipunumist. Riputage oma kaelakeed eraldi konksude külge või hoidke neid eraldi kinkekarbis.

  925 hõbeehteid puhastades hoidke meeles seda, et tegu on pehme metalliga. Seetõttu tuleks vältida lihvivaid vahendeid ja materjale. 24-karaadise kullaga kaetud ketid võivad ajajooksul tuhmuda. Kasutades kullast ehete puhastustuseks mõeldud tooteid või soojavett ja õrna seepi - see aitab need kergesti puhtaks.

  Seega kokkuvõtvalt:

  • ehteid tuleks hoida eraldi karbis või grip-kotis, et vältida värvimuutust, kriimustusi, hõõrdumist.
  • magamise ja trenni ajal eemaldage ehted.
  • proovige vältida kokkupuudet kloori, parfüümide, päikesekreemide ja muude kemikaalidega.
  • hoia ehteid eemal niiskusest ja kõrgetest temperatuuridest, kuna ehted võivad oma välimuse kaotada.
  Kui tekib küsimusi, siis anna meile märku! :)

  Sinu Bernetta
  Südamega Loodud Ehted