Kui vastuseid siit ei leidnud, siis kõigi küsimuste, kommentaaride ja murede osas palun võta meiega ühendust info@bernetta.ee või kontaktvormi kaudu!

Soovid teha üllatust ja jätta lähedasele kaardi koos heade soovidega?

1
. Kirjuta meile oma soovist kohe peale ostu sooritamist või jäta enne maksmist tarneviiside allolevasse "Märkmed" kasti lähedase nimi koos sobiva sõnumiga.
2. Lisame kaardile käsitsi teie sõnumi.
3. Jää ootama kirja lähedaselt!

Milliseid materjale kasutate?

Kõik kasutatavad komponendid on 925 hõbe. Chokeritel on kaks valikut, kas 925 hõbe või 24-karaadise kullaga kaetud: kruntvärv ja viimistluskiht, mis muudab katte palju vastupidavamaks. Kihi paksus on 0,4 μm. Kõik tooted on niklivabad!

Mainite kodulehel, et tooted on käsitööna valminud. Kuidas ja kas toodetel on märgitu hõbedaproov ning nimemärgis?

Kõik kaelakeed (va. chokerid) on meie disainitud ja kokkupandud erinevatest komponentidest. Materjalid tulevad Euroopast ja on 925 proovimärgisega. Hõbe 925 proovimärgis on ripatsi tagumisel küljel, kaelakeedel kinnititel ja pikendusketil ning Chokeritel kinnitusdetaili peal. "Cinderella" kollektsiooni tooteid hakkama valmistama peale ostu sooritamist!

Samuti kasutame ehetel Swarovski kivikesi, mis on ühed enimhinnatud ehtekivid maailmas. Neid iseloomustab kõrge kvaliteet ja väga lai värvipalett ning detailide täpsus. Seetõttu on ka Swarovski kivid väga palju kasutuses erinevate tippdisainerite poolt.

Bernetta ehetes kasutatud Swarovski kristallid/pärlid on 100% ehtsad ning pärinevad vaid Euroopas sertifitseeritud Swarovski® partneri tootevalikust.

 
Kõik Bernetta ehete tarvikud on ehtsast hõbedast ja 100% meie disainitud. Müüdavate ehete hõbeosad on kontrollitud vastava proovikoja poolt, mille kohaselt pole toodetes vähem, kui 92,5% puhast hõbedat ning kannavad hõbetoodete proovimärgist 925. Kuna puhas hõbe on oma iseloomult vägagi pehme ja kergesti kahjustuv materjal, siis kasutatakse 7,5% muid metalle hõbeda sulami vastupidavamaks muutmisel.

Väärismetalltoodete seaduse järgi on Eestis kohustuslik proovi- ja nimemärgis. See tähendab, et iga väärismetallidega tegelev ehete valmistaja peab kandma oma toodetele enda ettevõtte unikaalse nimemärgis, mis peab olema riiklikus registris. See kaitseb nii ostjat kui ka kohustab müüjat vastutama oma väärismetalltoodete kvaliteedi ja ehtsuse eest. Meie väärismetallehete nimemärgiste olemasolu saate kontrollida nimemärgiste riiklikust registrist - http://www.proovikoda.ee/register/ettevote_vaata.php?id=728

Igal meie ehtel on Bernetta brändi nimemärgis, nii tunnete meie tooted ära –
Millal saan tooted?

Meie hakkame peale makse laekumist toodet valmistama (üldjuhul 1-3 tööpäeva) ja kui toode on valmis paneme selle posti. Edasine oleneb transpordifirmast.


Kuidas hoida ehteid puhtana?


  Hoidke ehteid kuivas kohas, ideaalis suletud grip-kotis või meie kinkekarbis, mis tuleb ostuga tasuta kaasa, kui ehet ei kasutata. 

  Ehteid saab puhastada poleerimisriidega või leotage soojas seebivees ning kuivatage pehme kuiva lapiga. Samuti võite kasutada spetsiaalset hõbeda puhastusvahendi - see aitab ehteid kaitsta värvimuutuste ja tuhmumise eest!

  Pärast ehte kaelast võtmist ühendage kaelakeed alati uuesti kinni - see aitab vältida sasipunumist. Riputage oma kaelakeed eraldi konksude külge või hoidke neid eraldi kinkekarbis.

  925 hõbeehteid puhastades hoidke meeles seda, et tegu on pehme metalliga. Seetõttu tuleks vältida lihvivaid vahendeid ja materjale. 24-karaadise kullaga kaetud ketid võivad ajajooksul tuhmuda. Kasutades kullast ehete puhastustuseks mõeldud tooteid või lihsalt soojavett ja õrna seepi - see aitab need kergesti puhtaks.

  Seega kokkuvõtvalt:
  • ehteid tuleks hoida eraldi karbis või grip-kotis, et vältida värvimuutust, kriimustusi, hõõrdumist.
  • magamise ja trenni ajal eemaldage ehted.
  • proovige vältida kokkupuudet kloori, parfüümide, päikesekreemide ja muude kemikaalidega.
  • hoia ehteid eemal niiskusest ja kõrgetest temperatuuridest, kuna ehted võivad oma välimuse kaotada.


  Kasutage alati pehmet lappi, loputage veega ja kuivatage hoolikalt! 

  Bernetta ehted on valmistatud käsitoona läbi hoole ja armastuse, kuid kindlasti pole need purunematud ja võivad muuta oma välimust, kui neid õigesti ei hooldata. Kui vajate täiendavat abi või tekib küsimusi, siis kindlasti kirjutage meile info@bernetta.ee