Kes me oleme ja kuidas kõik alguse sai?

Tere tulemast! 

Esmalt soovime tänada, et olete siia jõudnud ja meid toetate, olgu selleks toodete ostmine või jälgimine sotsiaalmeedias!  

Kes on Bernetta ehtebrändi taga - meid on kolm - Riin & Rene ning stressimaandaja kass nimega Bernilla. Bernetta lugu küündib aega, mil olin veel väike tüdruk, kellel oli unistus omada tulevikus isiklikku ehtebrändi ja kollektsooni. Juba väiksest peale meisterdasin ehteid ja mängisin nendega poodi. Nüüd on see unistus täitunud. 💫
2020. aasta maikuus peale ülikooli lõpetamist sai kõik alguse. Algus ei olnud muidugi kerge. Esmalt oli meil plaanis hakata tegema personaalseid ja nimelisi kaelaehteid, kuid selle idee laitsime kohe maha, kuna meie jaoks on ehtel veelgi sügavam tähendus kui lihtsalt nimi ehtel. 

Alustasime esmalt sellest, et leida usaldusväärne partner Euroopast, kes toodaks kvaliteetseid 925 hõbe ehtematerjale. Peale materjalide leidmist, mis võttis samuti tükk aega, hakkasime kaelaehteid disainima ja valmistama ning töötasime välja brändile sobiliku konseptsiooni. Esialgu tundus kõik lihtne, kuid saime aru, et kõik ei olegi nii lihtne ning tuli ette ka tagasilööke - õigete detailide leidmine ja sobitamine, ehete valmistamine ning stiili leidmine. Lansseerimine ja e-poe avamine toimus 2021. aasta jaanuaris, seega kogu protsess nullist sajani võttis aega ligemale pool aastat.

Bernetta erilised ehted ja konseptsioon sümboliseerivad sära ja toovad välja naiseliku ilu, mis sobivad kandmiseks igal ajal ja kohas. Samas hoiame oma disainis vägagi minimalistlikku joont, et iga inimene leiaks endale sobivaima ehte kandmiseks. Kokkuvõtvalt võib brändi iseloomustada sõnadega - õrnus, sära & lihtsus.

Oma loomingus kasutame järgmisi materjale (NB! väärismetallid on nikli- ja allergiavabad) - kvaliteetne ja kontrollitud Hõbe 925 ehteosad, millele on lisatud sära andvad Swarovski kivid. Lisaks oleme registreeritud riikliku registrisse ja igal tootel on olemas nimemärgis - http://www.proovikoda.ee/register/ettevote_vaata.php?id=728 

I
ga meie ehte taga on teatud tähendused - armastus, lojaalsus, ühtekuuluvus, tugevus, vabadus või muutused elus.

Miks meie logol figureerib kiil (muutuste ja õnnesümbol) ja käib läbi kogu konseptsioonist? 
Alati kui maal tiigi ääres kiili märkan, siis tunnetan, kuidas kiilist õhkub kergelt õrnust, just oma tiibade pärast. Just seda õrnust soovime ka oma disainis välja tuua. Lisaks sümboliseerib kiil ka meid, kus oleme oma elus olnud ja mida läbinud - märksõnaks on eneseteostus.

Tutvu meie toodetega:

"Cinderella kollektsioon tähistab naiselikku ilu ja toob sära sinu igapäevaellu. Antud kollektsiooni kaelakeed valmivad täielikult käsitööna ning peale ostu sooritamist hakkame tooteid tegema. Kui soovite, et mingil tootel oleks vähem kivikesi või kett oleks lühem, siis andke oma soovist meile teada ja läheneme personaalselt. Kõik soovid on teretulnud!
  • GLAM kaelakee koos alla langeva keti ja pikendusketiga, millele on lisatud kaks Swarowski kivi. 
  • GLOW kaelakee koos seitsme Swarowski kivikesega. 
  • SPARKLE kaelakee koos kolme või viie Swarowski kivikesega. Valiku saad teha enne ostukorvi lisamist.
  • SPARK kaelakee koos ühe särava kivikesega. Kaelakee ise on suuruses ~37cm
Tavakollektsioon:
  • Dragonfly kaelakee - 925 hõbedast kaelakee koos Dragonfly (kiil) ripatsiga. See imeline kiilikujuline kaelakee sobib ideaalselt inimesele, kes on teinud oma elus suure muutuse või plaanib seda alles teha.
  • Bow kaelakee - 925 hõbe kaelakee koos Bow ripatsiga. Tootele on võimalik juurde lisada pikenduskett. Bow Ripats sümboliseerib sidet lähedaste inimeste vahel.
  • Bow käekett - 925 hõbe käekett koos erilise Bow Ripatsiga. Sobib ideaalselt kombineerimiseks koos Bow kaelakeega või kingituseks.
  • Unity kaelakee - 925 hõbe kaelakee koos topeltring ripatsiga.
  • Choker kaelakee - 925 hõbe palliahelaga Choker kaelakee, mis on saadaval 925 hõbe või kahekordse 24-karaadise kullaga kaetult. Sobib inimesele, kes hindab naiselikku ilu ja kvaliteeti. Too sära igapäevaellu!
Tulevikus plaanime oma kollektsiooni täiendada. Kui teil tekib ideid või erisoove, siis palun andke meile sellest teada ning leiame koos lahenduse! Oleme väga tänulikud, et jälgite meie tegemisi!

Soovime imelist päeva jätku!
Riin & Rene ning kass Bernilla Bernetta'st

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

4 nippi, kuidas hoida oma ehteid särava ja uuena

Järgmine

Jaga seda artiklit