4 nippi, kuidas hoida oma ehteid säravana ja uuena

Blogi

Kommenteeri
Tere tulemast!

Kuigi kõik meie ehted (va. chokerid) on käsitsi valmistatud ja on mõeldud igapäevaseks kandmiseks - vajavad need siiski õrnust, armastust ja hoolt. 

Siin on 4 näpunäidet, kuidas oma ehteid hoida alati säravana:
Nipp 1
Harjuge ehteid kaela panema viimasena, kui olete täiesti valmis kõigega saanud ja eemaldage ehted esimesena enne duši alla minekut või meigieemaldamist. See aitab vältida kokkupuuteid erinevate kemikaalidega ja hoiab ehted säravamana.

Nipp 2: Pesemise ajaks võtke ehe ära! 

Seebid ja juuksetooted võivad rikkuda ja muuta ehted tuhmiks. Sama kehtib ka trenni tegemise ja ujumise kohta. Proovige vältida kokkupuudet kloori, parfüümide, päikesekreemide ja muude kemikaalidega.

Nipp 3: Hoidke oma ehteid kindlas kohas kui parasjagu ei kasuta! 

Pakime teie ehted väikestesse armsatesse karpidesse mitte ainult sellepärast, et need on üliarmsad, vaid et hoida neid eraldi teistest ehetest! Kui te parasjagu ehteid ei kanna, siis selleks, et ehted oma ilu ei kaotaks hoidke ehteid kuivas kohas.

Nipp 4: Puhastage ehteid pidevalt!

Oluline on iga kuu või kahe tagant puhastada ja näidata armastust oma ehete vastu. Proovi ehteid puhastada soojas seebivees, loputada hoolikalt ning kuivatada pehme lapiga. Samuti võite kasutada spetsiaalset hõbeda puhastusvahendi - see aitab ehteid kaitsta värvimuutuste ja tuhmumise eest - kuid soovitame esmalt proovida koduste vahenditega!

Kohtumiseni
Sinu Bernetta ✨

Lisa kommentaar

Email again: