4 nippi, kuidas hoida oma ehteid särava ja uuena

Hei!

Meie esimeses postituses räägime täpsemalt, kuidas siis ikkagi hoida oma ehted alati säravana. Kuigi kõik meie ehted (va. chokerid) valmivad käsitööna ja on mõeldud igapäevaseks kandmiseks, siis vajavad need siiski õrnust, armastust ja hoolt. Loe blogist lähemalt, kuidas ehteid hoida säravana.
Nõuanne 1
Harjuge ehteid kaela panema viimasena, kui olete täiesti valmis kõigega saanud ja eemaldage ehted esimesena enne duši alla minekut või meigieemaldamist. See aitab vältida kokkupuuteid erinevate kemikaalidega ja hoiab ehted säravamana.

Nõuanne 2:
Võtke pesemise ajaks alati ehted kaelast ja käest ära! Miks? Kuna seebid ja juuksetooted võivad rikkuda ning muuta ehted tuhmiks. Sama kehtib ka trenni tegemise ja ujumise kohta. Proovige vältida kokkupuudet kloori, parfüümide, päikesekreemide ja muude kemikaalidega.

Nõuanne 3:
Kui ehteid ei kasuta, siis hoia neid alati kindlas kohas, näiteks ehtekarbis. Iga toote ostuga anname kaasa ehtekarbi, mitte ainult sellepärast, et need on üliarmsad, vaid et hoida neid eraldi teistest ehetest! Kui ehtekarpi ei ole, siis selleks, et ehted oma ilu ei kaotaks hoidke ehteid eemale kuumusest ja kuivas kohas.

Nõuanne 4:
Puhastage ehteid pidevalt! Oluline on iga kuu või kahe tagant puhastada ja näidata armastust enda ehete vastu. Kõige lihtsam on ehteid puhastada soojas seebivees, loputage hoolikalt ning kuivatage pehme lapiga. Samuti võite kasutada spetsiaalset hõbeda puhastusvahendi - see aitab ehteid kaitsta värvimuutuste ja tuhmumise eest - kuid soovitame esmalt proovida koduste vahenditega!


Loodame, et need nõuanded olid Sinu jaoks kasulikud. Tutvu meie särava ja erilise kollektsiooniga siin.

Kohtumiseni
Riin Bernetta'st ✨

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Kes me oleme ja kuidas kõik alguse sai?

Jaga seda artiklit